שירותים

חשוב לך להגן על הפטנטים וזכויות היוצרים שלך ?

קניין רוחני

נגלה את ההפרות והמפירים ונאפשר לך לפקח על הנכסים האינטלקטואליים באופן שוטף
הניסיון העשיר של אורגל בפענוח יעיל, חשאי ומהיר של מקרים רבים בתחום הפרת קניין רוחני סייעו ומסייעים להגן על מוצרים ולמנוע חיקוי והעתקת מותגים, בין אם מדובר באיתור וחשיפת עובדים המספקים מידע למתחרים, איתור גניבות עין של מותגים, חשיפת קוד מקור גנוב, העתקת תוכנה קניינית או פעילות מבצעית לחשיפת זיופים. ההתמחות של אורגל בתחום הפרת זכויות קניין רוחני וחשיפת המפירים תאפשר גם לך לפקח על הנכסים האינטלקטואליים באופן שוטף ולקבל החלטה אסטרטגית.

מחפש מישהו או משהו בארץ או בחו"ל?

חקירות בינלאומיות

נעקוב אחר היעד הנדרש בכל מקום בעולם ונספק לך את כל המידע החיוני בעניין
חברת אורגל מטפלת במכלול צורכי החקירה הבינלאומית הנדרשת לך ביעילות ובמהירות, ללא קשר למיקומך הגיאוגרפי על פני הגלובוס. שיתופי הפעולה שלנו עם משרדי חקירות וחוקרים פרטיים בעלי שם בצפון ודרום אמריקה, אירופה והמזרח הרחוק, חברותנו בלשכת החוקרים הפרטיים בישראל ובארגון החוקרים האירופי IKD, ושפע המשאבים הבינלאומיים שעומדים לרשותנו – מאפשרים לנו לבצע כל משימה בהצלחה.

בכוונתך לרכוש חברה או נכס בחו"ל?

חקירות כלכליות /מסחריות

נחקור את כל ההיבטים הכלכליים והעסקיים שיאפשרו לך לקבל החלטה נכונה
כל עסק שחשוב לו לבחון את צעדיו היטב לפני כל התקשרות עסקית ימצא בחקירות המסחריות והכלכליות שאורגל מבצעת מענה אופטימאלי שחוסך זמן ועלויות ומונע הפסדים כלכליים ועוגמת נפש. הפתרונות המגוונים שאורגל מציעה מאפשרים לבנקים, תאגידים, כונסי נכסים ומפרקי חברות לקבל את ההחלטות הנכונות ביותר על בסיס המידע המהימן והעדכני ביותר.

יש לך תחושה שהמתחרה שלך יודע עליך הכל?

ריגול תעשייתי

אורגל מספקת לתאגידים וחברות מידע ותובנות קריטיות המאפשרים להם להבין לעומק ולשקלל את מכלול התועלות והסיכונים הכרוכים בכל הזדמנות עסקית חדשה. המודיעין העסקי שלנו מבוססות על עובדות שאנחנו אוספים בשטח, מסקנות שנובעות מבחינה מעמיקה של מידע גלוי ונסתר, ורשת בינלאומית של חוקרים, מומחים וצוותים מולטי דיסציפלינאריים מעולים, עימם אנחנו משתפים עימם פעולה בתחומים כגון: ייעוץ עסקי, כלכלה, מחקר, מודיעין, משפט, טכנולוגיה, רגולציה, ועוד.

תמיד סיפרו במשפחה שסבא רכש שטח אי שם בארץ לפני שעלה ארצה?

איתור נכסי נעדרים

מומחיותנו בתחום איתור נכסי נעדרים, מבוססת על עשרות שנות ניסיון בהן סייענו ליורשים רבים לאתר את רכושם האבוד, פעלנו בשמם כנגד גופים שונים, העושים כל שביכולתם להמשיך ולהחזיק בנכסיהם, והצלחנו להשיב לידיהם את רכושם.
כל אדם, קרוב משפחה, יורש או זכאי אשר יש ברשותו מידע כלשהו בדבר רכוש ונכסים שנרכשו בעבר ע"י בן משפחתו, מוזמן לפנות אלינו. צוות המומחים של אורגל יבצע עבורך את פעולות הבדיקה הראשוניות לאיתור הנכס ללא תמורה ויספק לך את המידע הקריטי שיאפשר להשיב לידיך כל נכס אבוד.